Żelkowe Brzuszki w Złotych Tarasach

W marcu 2011 do Polski wkroczyły kultowe żelki Jelly Belly. Wielokolorowe „fasolki”, dostępne w ponad osiemdziesięciu wariantach smakowych, można kupić za pośrednictwem strony internetowej www.JellyBellyPOLSKA.com lub – bezpośrednio – w warszawskich Złotych Tarasach. Kolorowy stand firmy znajduje się na parterze, tuż obok H&M.

Dlaczego Jelly Belly są wyjątkowe? Poza ciekawą historią – uwzględniającą m.in. obecność w Białym Domu, kosmosie i książkach o Harrym Potterze! – kluczową zaletą żelkowych fasolek jest ich różnorodność. Warto wymienić choćby „klasyki”, które powstały już w 1976 roku (w tym bardzo wiśniowy, cytrynowy, pianka sodowa, zielone jabłuszko i lukrecja), szeroką gamę wariantów kawowych, alkoholowych (np. Island Punch, Pina Colada) oraz zupełnie niezwykłych smaków, takich jak popcorn na maśle, zielona herbata czy truskawkowy sernik.

Stand w Złotych Tarasach oferuje także szeroką gamę bombonierek oraz pomysłowych pojemników, co czyni żelki wspaniałym pomysłem na prezent. Wielbiciele kolorowych fasolek twierdzą, że Jelly Belly uzależnia. I mają całkowitą rację!

Podobne wpisy

2 komentarze

 1. Jelly Belly już nie ma w warszawskich „Złotych Tarasach”, informacja z 16.10.2012, nie ma ich także w pasażu Muranów.

 2. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem fasolek Jelly Belly w
  Polsce. Na dzień dzisiejszy dostępne są w sieciach sklepów Piotr i Paweł, Hubiz, 1minute oraz sklepie internetowym Top Candy.

  Wszystkiego dowiecie się na Naszej oficjalnej stronie na
  Facebooku:

  https://www.facebook.com/jellybellypolska

  Wkrótce dostępna będzie również oficjalna strona Jelly Belly
  w polskiej wersji językowej.

Możliwość komentowania została wyłączona.