Arkadia

Arkadia – największe centrum handlowe w Polsce. Najlepsze sklepy polskich i światowych marek, eleganckie restauracje i kawiarnie, kino. Zgromadzone pod jednym dachem, w otoczeniu niezwykłej architektury: przeszklone dachy, pasaże na wzór ulic handlowych, fantazyjne wzory mozaik, zastosowanie kamienia naturalnego. Ulubione miejsce spotkań aktorów, piosenkarzy, ludzi mediów, cudzoziemców. Stylowe, eleganckie, przyjazne, modne…

Arkadia usytuowana jest na zakończeniu osi Al. Jana Pawła II, na połączeniu z ulicami Słomińskiego, Okopową i Popiełuszki. Dzięki temu dogodnie skomunikowana jest ze Śródmieściem, Pragą Północ, Wolą, Żoliborzem i Bielanami. Dogodny dojazd do Arkadii umożliwiają kilkanaście linii autobusowych i tramwajowych oraz metro. Dla zmotoryzowanych klientów naszego centrum mamy do dyspozycji 4500 miejsc parkingowych zlokalizowanych na podziemnych parkingach.

Ze względu na specjalizację sklepów oraz sposoby spędzania czasu i zainteresowania konsumentów ofertę Arkadii podzielono na kilka światów: Świat Mody, Świat Wielkich Zakupów, Świat Sportu, Rozrywki i Relaksu, Świat Dziecka, Świat Zdrowia i Urody, Świat Smaków. Sklepy w ramach poszczególnych „światów” zlokalizowane są blisko siebie, co znacznie ułatwia wybór i skraca czas poszukiwania potrzebnego produktu.

W centrum można również skorzystać z oferty trzech banków, skonsultować się z przedstawicielem operatora telefonii komórkowej, wymienić pieniądze w kantorze, wysłać list w placówce Poczty Polskiej, oddać ubrania do pralni, buty do szewca oraz zarezerwować wakacje w biurze podróży. Wszystko to dla maksymalnej wygody i oszczędności czasu klientów.