Zara Home – Arkadia

Marki odzieżowej Zara chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Nie wszyscy wiedzą natomiast, że od prawie roku w Warszawie działa także wnętrzarskie ramię grupy Inditex – Zara Home. Pierwszy w Polsce salon powstał w 2009 roku w poznańskim Starym Browarze, drugi – będący przedmiotem zainteresowania niniejszego artykułu – otwarto 18 lutego 2011 roku w warszawskiej Arkadii.

Propozycja produktowa sklepu obejmuje liczne elementy dekoracyjne, ceramikę, akcesoria kuchenne i łazienkowe oraz tekstylia, w tym szeroki wybór poduszek, koców, kap, obrusów i zestawów pościeli. Ceny większości artykułów są dość przystępne, choć nie oszukujmy się – to nie IKEA. Za oryginalny design i jakość Zara zapłacimy więc nieco więcej, niż w szwedzkiej sieci czy sąsiednim Home&You. Dlatego na uwagę zasługują regularne i sezonowe promocje, które pozwalają na zakup pięknych przedmiotów w naprawdę okazyjnych cenach.

Naszą uwagę zwróciły szczególnie urocze pudełka na biżuterię, absolutnie oryginalne podkładki pod naczynia (haftowane, z koronką i z masy perłowej!) oraz piękne zestawy pojemników do łazienek. W konkurencyjnych sklepach wybór tych konkretnych artykułów jest przeważnie dość ubogi, dlatego tym bardziej warto odwiedzić warszawski salon Zara Home.

Gdzie: Zara Home, Warszawa, Arkadia, Al. Jana Pawła II 82, parter.

Podobne wpisy