Pomysły na Prezenty Walentynkowe – dla niego (część 2)

Nadszedł czas na dugą odsłonę prezentów walentynkowych według Centers. Tym razem panie obdarowują panów. Formuła ta sama, co poprzednio: trzy propozycje w różnych wariantach cenowych. Przygotujcie się na potężną dawkę komercyjnego romantyzmu, okraszonego szczyptą pikanterii. Zaczynamy!

Do 50 zł

Kamasutra – wielka księga miłości dostępna w wielu różnych wariantach. W każdym Empiku znajdziesz co najmniej kilkanaście. Wybierz tę, która najbardziej przypadnie do gustu Twojemu mężczyźnie.
Gdzie kupić: Arkadia, Blue City, CH Janki, Galeria Mokotów, Sadyba Best Mall, Wola Park, Złote Tarasy.

50 zł – 100 zł

Butelka dla Dorosłych to prowokująca i wciągająca gra, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu panu. Gra przypomina klasyczny wariant „gry w butelkę”. Uczestnik, na którego wskaże korek, wyjmuje ze środka zadanie, które – naturalnie! – musi wykonać. Dodajmy tylko, że zadania te są bardzo pomysłowe i… niegrzeczne.
Gdzie kupić: Toys4boys – Galeria Mokotów, Złote Tarasy (warto wcześniej telefonicznie sprawdzić dostępność towaru).

Powyżej 100 zł

Zapomnij o Axe! Oto 1 Million by Paco Rabanne – zapach prawdziwych zwycięzców. Te niezwykle wyraziste i zarazem świeże perfumy sprawią, że na nowo odkryjesz swojego mężczyznę. Połączenie owoców cytrusowych i mięty oraz róży i cynamonu tworzy niezwykłą kompozycję, która umili nie tylko ten wyjątkowy, walentynkowy wieczór.
I najważniejsze: tym prezentem pokażesz mu, jak bardzo jest dla Ciebie cenny!
Gdzie kupić: Arkadia, Blue City, CH Janki, Galeria Mokotów, Sadyba Best Mall, Wola Park, Złote Tarasy (na przykład w perfumeriach Douglas).

Podobne wpisy