Galeria Mokotów

Wszystko o Galerii Mokotów

Galeria Mokotów - centrum handlowe znajdujące się na Mokotowie, jedno z największych w Warszawie. Znajduje się przy skrzyżowaniu alei Wilanowskiej i ulicy Wołoskiej w Warszawie. Jej właścicielem w 50% i instytucją zarządzającą jest spółka Rodamco Europe. Galeria została otwarta we wrześniu 2000 i obecnie liczy 68 000 m2. Według danych właścicieli, ... pokaż cały opis ↓

 

Galeria Mokotów – centrum handlowe znajdujące się na Mokotowie, jedno z największych w Warszawie. Znajduje się przy skrzyżowaniu alei Wilanowskiej i ulicy Wołoskiej w Warszawie. Jej właścicielem w 50% i instytucją zarządzającą jest spółka Rodamco Europe.

Galeria została otwarta we wrześniu 2000 i obecnie liczy 68 000 m2. Według danych właścicieli, od połowy 2001 w każdym miesiącu centrum odwiedza przynajmniej milion osób. Po otwarciu w 2001 Galeria Mokotów nie była tak duża lecz po sukcesie instniejącej części inwestrzy zdecydowali rozbudować gmach galerii prawie dwukrotnie w 2003. Obecnie w centrum, rozmieszczonym na trzech piętrach, znajduje się 240 sklepów i punktów usługowych, kręgielnia, centrum zabaw dzieci i kino. Centrum ma około 2600 miejsc parkingowych.

zwiń opis ↑

Aktualności i Wydarzenia w Galerii Mokotów