Rozrywka | Złote Tarasy

Kinder Planeta

KINDERPLANETA w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie to niczym nieskrępowane szaleństwo czyli niesamowita zabawa.KINDERPLANETA zapewnia swoim małym gościom pełną niezapomnianych wrażeń przygodę. To świetny sposób na radosne spożytkowanie nadmiaru energii oraz rozwój umiejętności psycho-motorycznych u dzieci. To również sposób na atrakcyjne zagospodarowanie dzieciom czasu, który rodzice mogą spędzić na zakupach. KINDERPLANETA w C.H. Złote Tarasy to niesamowita wyspa skarbów, ukryta w sklepowym gąszczu. W samym centrum miejskiej dżungli powstało niezwykłe miejsce, w którym spotkać można piratów, odbyć podróż statkiem bądź zasiąść w wiklinowym koszu. Wszystkich małych poszukiwaczy skarbów zapraszamy na III-cie piętro, gdzie w KINDERPLANECIE będą mogli szaleć do woli w małpim gaju, strzelać do dzikich zwierząt z armatek pneumatycznych oraz odkryć wiele innych atrakcji.
KINDERPLANETA to także NAJLEPSZE urodziny w mieście! Kto zatem chce swojemu dziecku sprawić niezwykły prezent urodzinowy, może w parku zabaw i rozrywki KINDERPLANETA zorganizować wyjątkową zabawę dla jubilata i jego gości. Zaczarowani animatorzy przeprowadzą gości przez gąszcz atrakcji! Plac zabaw czynny jest codziennie w godzinach otwarcia Centrum Handlowego.

Cennik
W Tygodniu: pierwsza godzina 14 zł, druga godzina 12 zł, TRZECIA GODZINA GRATIS
W weekend: pierwsza godzina 16 zł, druga godzina 14 zł, TRZECIA GODZINA GRATIS
DLA STAŁYCH KLIENTÓW ÓSME WEJŚCIE GRATIS

Multikino

ul. Złota 59
00-120 Warszawa
email: zlotetarasy@multikino.pl
Tel.: +48 (22) 201 16 10
Informacja dla grup (powyżej 15 osób): +48 (22) 201 16 24

Pure Health and Fitness

Zespół Pure Health and Fitness to profesjonalni instruktorzy oraz osobiści trenerzy, którzy pomogą zrealizować Twoje aspiracje w przyjaznym otoczeniu. Rozwiejemy mity, a potwierdzimy fakty dotyczące zdrowia i fitnessu.Pure Health and Fitness posiadał będzie największą saunę i łaźnie parowe ze wszystkich klubów fitness w Warszawie. Będzie również pomieszczenie, w którym możesz się zrelaksować i zregenerować swoje siły.Jeśli chcesz przebywać wśród ludzi, którzy cenią sobie zdrowy styl życia ? przyjdź i przyłącz się do nas!

Jesli jestes zainteresowany oferta dla siebie lub swoich znajomych skontatktuj sie z nami pod numerem tel 22 379-77-77