Parking w Złotych Tarasach

Czteropoziomowy podziemny Parking w Złotych Tarasach na 1700 samochodów jest otwarty przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Na parkingu jest również wyznaczone specjalne miejsce dla rowerów.

Parking obsługiwany jest przez 3 wjazdy i wyjazdy od strony: Al. Jana Pawła II, ul. Emilii Plater oraz ul. Złotej, czynne codziennie w godzinach: 7.00 – 24.00. W godzinach 24.00 do 7.00, dla osób nie posiadających abonamentu są jedynie czynne wjazd oraz wyjazd od Al. Jana Pawła II.

Wjazd na parking

Osoby parkujące samochody w systemie godzinowym, wjeżdżają na Parking pobierając bilet z maszyny, która znajduje się przy szlabanie wjazdowym. Bilet musi zostać opłacony przed opuszczeniem Parkingu w jednej z 18 automatycznych kas płatniczych, zlokalizowanych na każdym z poziomów Parkingu. Istnieje też możliwość opłacenia biletu w kasie znajdującej się w Biurze Parkingu. Opuszczając Parking opłacony bilet należy włożyć do terminala wyjazdowego.

Godziny otwarcia parkingu

Parking jest otwarty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Ceny

Kasy znajdują się przy każdym wyjściu na parking a opłata wynosi 4,5 zł za rozpoczęta godzinę. Opłata dzienna wynosi 50zł.

Wyjazd z parkingu

Po zakupach w galerii, przed wejściem do samochodu i wyjazdu należy najpierw uiścić opłatę za parking w automatach. Dopiero potem, wraz z kwitkiem wydanym w automacie, należy podjechać do bramek wyjazdowych i wyjechać z parkingu.