Warszawa Wileńska

Centrum znajduje się w sercu dzielnicy Praga Północ, u zbiegu ulic Targowej i Al. Solidarności. Specyfiką obiektu jest połączenie centrum handlowego i Dworca.

Centrum składa się z dwóch części: pierwsza to trzy poziomy galerii handlowej oraz znajdujące się ponad nią dwa piętra nowoczesnej powierzchni biurowej. W drugiej części mieści się hipermarket oraz trzypoziomowy parking dla klientów. Wielkomiejskiego charakteru nadaje Centrum hol, z którego roztacza się widok na wnętrza, dodatkowo oświetlone naturalnym światłem przenikającym przez przezroczystą kopułę i świetliki. Sercem galerii jest część gastronomiczna, ponieważ z niej właśnie można zobaczyć wszystkie kondygnacje.

Dojazd do Centrum Handlowego Warszawa Wileńska zapewnia dogodna sieć komunikacji miejskiej. Z racji wielofunkcyjności obiektu, bogatej i różnorodnej oferty handlowo-usługowej, Centrum odpowiada potrzebom klientów o różnych oczekiwaniach i możliwościach finansowych.

W Centrum znajduje się hipermarket oraz 90 sklepów i punktów usługowych. Największym sklepem Centrum jest hipermarket należący do Carrefour. Galeria handlowa Centrum to moda (damska, męska, dziecięca) oraz obuwie i galanteria skórzana, zdrowie i uroda, rekreacja i rozrywka, wystrój wnętrz i artykuły dla domu, gastronomia oraz usługi. W bogatej i urozmaiconej ofercie Centrum znajdują się także uznane i renomowane marki zarówno krajowe jak i zagraniczne. Punkty gastronomiczne Centrum zapraszają wszystkich do spędzenia chwil odpoczynku między zakupami, do spędzenia czasu z rodziną, z przyjaciółmi.