W Walentynki w Factory Warszawa jeszcze taniej!

Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki Z tej okazji centrum outlet Factory Warszawa przygotowało specjalną ofertę nie tylko dla zakochanych.

Choć modne markowe ubrania w warszawski Factory są zawsze tańsze o 30%-70% od tych w regularnych galeriach handlowych, w okresie Walentynkowym można je kupić jeszcze taniej!

Zapowiadana akcja to doskonały pretekst do obdarowania swojej drugiej połówki czymś modnym i niedrogim zarazem. Panom, polującym na prezent dla swoich wybranek Factory Warszawa pooleca skorzystanie z oferty salonu Atlantic. Właśnie tam, wszystkie produkty w miłosnych kolorach różu i czerwieni przecenione są aż o 30% od ceny outlet. Natomiast w salonie Calvin Klein, czerwony zestaw bielizny, z okazji walentynek, został przeceniony o ponad 50% od ceny outlet. Doskonałym pomysłem na prezent mogą być też modne ciuchy i akcesoria firmy Mango. Przy zakupie dwóch sztuk z najnowszej kolekcji można liczyć na 20% zniżki od ceny outlet. jednak prezentów nigdy dość, dlatego przy zakupie trzech rzeczy dostaje się aż 30% rabatu oczywiście również od ceny outlet. Na mapie poszukiwacza Walentynkowych upominków koniecznie musi znaleźć się salon Tatuum, gdyż właśnie tam z okazji 14 lutego przy zakupie dwóch produktów można liczyć na 14% rabatu od ceny outlet. Ogarniająca Polskę fala mrozów ma minąć dopiero w drugiej połowie lutego, dlatego warto sprezentować komuś bliskiemu ciepłą czapkę, rękawiczki, czy szalik, które można nabyć za symboliczną złotówkę przy zakupie dżinsów w salonach Cross.

Wszystkie wyżej wymienione promocje trwają do 14 lutego włącznie.

Factory Warszawa zaprasza na zakupy.

Comments are closed.