Rozrywka | Wola Park

Calypso Fitness Club

Siłownia Calypso Fitness Club to przestronne klimatyzowane sale do ćwiczeń, najnowocześniejsze maszyny do treningu siłowego, aerobowego i wytrzymałościowego, komfortowe warunki prowadzenia treningu (małe grupy), opieka dyplomowanych instruktorów oraz szeroki wybór zajęć, jak na przykład: ABT, aerobic, TBC, fat burning, boxing, pilates czy stretching. Na miejscu dostępne są też masaże różnego rodzaju (np. relaksacyjny, odchudzający) oraz kosmetyczka i solarium.

Korty do squasha

Squash czyli The World Singles Squash Rules jest coraz popularniejszym sportem indoorowym. W klubie Calypso są dwa profesjonalne, dobrze wentylowane korty do squasha. Korty mają murowaną, wysoką ścianę przednią i przezroczystą niską ścianę tylną. Podłoga wykonana jest z drewnianego, amortyzującego parkietu. By skorzystać ze squasha, trzeba wcześniej umówić się telefonicznie. Według informacji z klubu Calypso do godziny 17 korty wystarczy zamówić z dwugodzinnym wyprzedzeniem. Po godzinie 17 oraz w weekendy na realizację rezerwacji czeka się nawet 45 dni.

Kamelot

Należąca do firmy Kolorado sala zabaw Kamelot w centrum handlowym Wola Park cieszy się niesłabnącym powodzeniem najmłodszych klientów. To właśnie tutaj pod czujnym okiem sympatycznych opiekunek, dzieci mogą się fantastycznie bawić, kiedy ich rodzice robią zakupy w centrum handlowym. Kamelot słynie w Warszawie z organizacji imprez urodzinowych, podczas których zarówno jubilat, jak i jego goście traktowani są prawdziwie po królewsku! Dzieci mają tu do dyspozycji m.in. mosty wiszące, suchy basen z piłeczkami, samochodziki, olbrzymie klocki z gąbki, rury do zjeżdżania i wiele innych atrakcji. Wielką atrakcją są też prawdziwe działka, które dzięki sprężonemu powietrzu wystrzeliwują kaskady kolorowych piłeczek.

Multikino

Miłośnicy dobrej rozrywki i dobrego kina mają do dyspozycji 6 sal kinowych przez 7 dni w tygodniu. Kino wyposażone jest w najwyższej jakości ekrany panoramiczne oraz system nagłośnieniowy Digital Dolby i DTS oraz super wygodne hiszpańskie fotele. Nowości, promocje, akcje specjalne – to kolejny powód, by skorzystać z Multikina.