Rozrywka | Promenada

Cinema City

W Cinema City Promenada (dawne Ster Century) znajduje się 13 klimatyzowanych sal różnej wielkości – od 123 do 404 foteli, łącznie 2849 miejsc. Ekrany najlepszej jakości oraz najnowocześniejszy system dźwiękowy – Dolby SR, Dolby Digital, DTS i Dolby Surround EX pozwalają osiągnąć znakomity komfort oglądania filmów w naszym kinie.

Sala Zabaw Kubuś Puchatek

Podaruj dziecku chwile radości i wspaniałą, niezapomnianą zabawę. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do 13 lat na fantastyczną zabawę w piłeczkach i na zjeżdżalniach. Do atrakcji Sali Zabaw należą:- labirynt pełen zjeżdżalni, tuneli, basen z piłeczkami- zamek dmuchany- malowanie „buziek” twarzy- piękna sala urodzinowa w której organizujemy przyjęcia okolicznościowegry, zabawy ruchowe, soft play, liny do wspinaniaIstnieje możliwość pozostawienia dziecka pod naszą opieką.

Lodowisko Całoroczne

Lodowisko można śmiało nazwać zamarzniętą fontanną – znajduje się w centrum handlowym w miejscu, gdzie zazwyczaj są fontanny a i jego wielkość jest podobna. To samo dotyczy atmosfery – na taflę spoglądają znudzeni klienci okolicznych sklepów. Jest to jedyne całoroczne lodowisko w Warszawie.

Bilet ulgowy za pierwsze pół godziny: 3 zł, normalny 6 zł. W weekendy 5 i 10 zł. Wypożyczalnia łyżew 4 i 6 zł. Lekcja z instruktorem 60 zł + opłaty