Rozrywka | Galeria Mokotów

Cinema City

W Cinema City Mokotów znajduje się 14 klimatyzowanych sal różnej wielkości – od 108 do 447 foteli. Jednorazowo kino może pomieścić ok. 3251 osób. Ekrany najlepszej jakości oraz najnowocześniejszy system dźwiękowy – Dolby SR, Dolby Digital, DTS i Dolby Surround EX pozwalają osiągnąć znakomity komfort oglądania filmów w naszym kinie.

Atomica Bowling Center

W centrum zlokalizowane jest największe w Warszawie centrum rozrywki, czyli Atomic Bowling Center, które jednocześnie może przyjąć blisko tysiąc osób. Na 3 tys. mkw. znajduje się 24 torów bowlingowych, 8 stołów bilardowych, kawiarenka internetowa, salon automatów do gry, dwa bary, dyskoteka i karaoke. W Bowling Center organizowane są także pokazy mody i koncerty na żywo. Klienci mogą liczyć na miłą i fachową obsługę oraz liczne promocje.

Homes Place Energy

W 2006 roku otwarto w Galerii Mokotów fitness klub Holmes Place Energy brytyjskiej sieci Holmes Place. Zajmujący 1750 mkw. klub oferuje najwyższej jakości sprzęt i zróżnicowaną ofertę atrakcyjnych programów treningowych prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę trenerów i instruktorów.

Sprawdź godziny otwarcia