Rozrywka | Galeria Bemowo

Cinema City Bemowo

W kinie Cinema City Bemowo znajduje się 11 klimatyzowanych sal różnej wielkości – od 165 do 381 foteli Quinette, sprowadzonych z Francji. Jednorazowo Cinema City Bemowo może pomieścić ok. 2 400 osób. Ekrany najlepszej jakości firmy Harkness Hall oraz najnowocześniejszy system dźwiękowy – Dolby SR, Dolby Digital oraz Dolby Surround EX pozwalają osiągnąć znakomity komfort oglądania filmów w naszym kinie. Kasy biletowe czynne na 30 minut przed pierwszym seansem do 15 minut po rozpoczęciu ostatniego seansu.

Pole-Position – podwójny tor kartingowy

Zapraszamy miłośników wyścigów, rajdów i formuły 1 do sprawdzenia się za kierownicą gokartów. Obiekt pole-position to podwójny tor kartingowy na idealnie gładkiej nawierzchni. Stała wentylacja obydwu torów pozwala w pełni cieszyć się jazdą gokartami. Zapraszamy dzieci oraz dorosłych. Do wyboru czekają trzy rodzaje gokartów, do wyboru w zależności od wieku od osiągniętych wyników na torze pole-position. Pole-position zlokalizowany jest na trzecim piętrze parkingu przy Centrum Handlowym Bemowo.

Hokus Pokus

Rodzinne centrum rozrywki oferujące wiele atrakcji dzieciom i dorosłym. Nowoczesna, 10-cio torowa kręgielnia, sala do gry w bilard, salon gier video, rzutki. Imprezy muzyczne karaoke, imprezy sportowe, organizacja urodzin dla dzieci i młodzieży.

Cinema Park

Cinema Park to kino, w którym widz aktywnie uczestniczy w programach tematycznych realizowanych w sześciu salach kinowych. Poprzez zsynchronizowane z obrazem i dźwiękiem efekty specjalne pojawiające się w kolejnych salach, programy Cinema Park dostarczają niezapomnianych wrażeń. Ruch foteli w sali ruchu, technologia trójwymiarowa w sali 3D, efekty świetlne w sali muzyki czy interaktywna gra, w której wyłania się zwycięzcę zapewniają niezapomnianą i wyjątkową rozrywkę.

Sprawdź godziny otwarcia