Rozrywka | Arkadia

Arkadia jest wielofunkcyjnym obiektem, w którym można zrobić zakupy, ale także skorzystać z atrakcyjnej strefy rozrywki.

W Arkadii działa popularny klub Holmes Place Energy, który wyróżnia się przestronnością (ponad 1500 mkw.), nowoczesnym wystrojem, najlepszej jakości sprzętem treningowym oraz przyjaznymi, profesjonalnymi trenerami. W Holmes Place Energy do dyspozycji klubowiczów jest siłownia, studio cardio z plazmowymi ekranami, studio do spinningu, studio fitness, programy energetyzujące oraz relaksacyjne, treningi personalne, nowoczesna maszyna wibrująca Power Plate oraz sauna.

Arkadia zaprasza do skorzystania z oferty Cinema City Arkadia, największego kina w Warszawie z 15 salami, mieszczącymi jednocześnie ponad 2700 widzów. Prawdziwy komfort oglądania zapewniają najwyższej klasy systemy dźwiękowe Dolby Digital, Dolby Surround, Dolby Surround EX, najwygodniejsze fotele kinowe wyprodukowane przez lidera rynku firmę Quinette oraz ekrany pływające typu Harkness Hall. Znajduje się tu także jedyna w Warszawie prawdziwa kawiarnia Cafe Nescafe, sąsiadująca z kinowym barem.

Zarezerwuj bilet do kina