|

Agata Meble rozdaje kupony rabatowe!

Do 17 lutego w salonach Agata Meble trwa promocja „Im więcej wydajesz, tym więcej dostajesz”. Klienci za każde wydane 1000 zł otrzymują bon o wartości 100 zł do wykorzystania podczas kolejnych zakupów w tym samym salonie.

Urządzenie mieszkania wiąże się zazwyczaj ze sporymi kosztami, dlatego Agata Meble przygotowała dla swoich klientów specjalną ofertę. Robiąc zakupy w okresie od 4 do 17 lutego, za każde wydane 1000 zł otrzymamy bon o wartości 100 zł. Im więcej zostawimy w sklepie, tym wyższa wartość kuponu, który możemy przeznaczyć na dalsze wyposażenie wnętrz. Promocja obejmuje wszystkie dostępne artykuły – zarówno meble do sypialni, salonu oraz kuchni, jak i produkty dekoracyjne. Bony można wykorzystać do 24 lutego 2013 roku podczas zakupów w tym samym salonie Agata Meble.

W czasie trwania akcji na wszystkich klientów czekają dodatkowe niespodzianki – narożnik Nobila w cenie 1699 zł zamiast 2249 zł, a także lampa Arcus dostępna w promocyjnej cenie 199 zł zamiast 299 zł.agata-meble-kupony-rabat

Similar Posts

One Comment

  1. kupując nowe meble, to za kilka takich „stówek” można sobie sprawić kilka bajeranckich dodatków :)

Comments are closed.