|

Wielka Rozprzedaż w Factory Outlet Warszawa

Od 16 czerwca do 31 lipca 2012 w centrum Outlet Factory w Warszawie trwa wielka sezonowa Rozprzedaż. Markowe ubrania z kolekcji wiosenno-letniej będą tańsze nawet o 80%.

Rozprzedaże to odpowiedź na organizowane w centrach handlowych wyprzedawanie magazynów. W tym przypadku jednak ceny są znacznie atrakcyjniejsze. Trwająca do 31 lipca akcja ma na celu ostateczne rozprzedanie ubrań z poprzednich kolekcji przed wprowadzeniem do sprzedaży ubrań jesiennych i zimowych, stąd też ich ceny obniżone są nawet o 80% (w stosunku do cen z salonów detalicznych).

Trzecia cena najlepsza!
Podczas akcji rozprzedażowej metki produktów zawierają trzy ceny. Pierwsza z nich to cena detaliczna, za którą asortyment sprzedawany jest w regularnych salonach. Druga, to cena outletowa za którą produkt sprzedawany był w Factory przed akcją (niższa od 30 do 70% względem ceny detalicznej). Z kolei trzecia – to cena rozprzedażowa.

– Podczas akcji rozprzedaży asortyment w Factory tańszy jest nawet o 80%. To szansa na naprawdę bardzo atrakcyjne i oszczędne zakupy – mówi Jolanta Matyńska-Kalata, marketing manager Neinver.

Ceny spadają z wielkim hukiem!
Podczas rozprzedaży klienci będą mogli okazyjnie zaopatrzyć się w ubrania droższych marek, takich jak Calvin Klein czy Pepe Jeans lub wybrać coś z uniwersalnych krojów Levi’sa czy Benettona.

Desigual kusi ofertą, gdzie spodnie damskie na rozprzedaży kosztują 148,47 złotych, przy czym cena outlet wynosiła 277,14 złotych, a detaliczna 494,90 złotych. Klientów przyciągnąć mogą również niskie ceny w salonie Volcano, gdzie kurtka została przeceniona ze 179,90 złotych na 79,90 złotych.

Eleganckich ubrań także nigdy za wiele, dlatego panowie będą mogli skorzystać z promocji salonu Lancerto, w którym kupią garnitur już za 599 złotych w cenie rozprzedażowej, a którego cena outlet to 799, natomiast początkowa wynosiła 1199 złotych.

Podobne wpisy