|

Pierwszy salon brytyjskiej marki w Polsce!

W warszawskim Blue City otwiera się pierwszy salon znanej brytyjskiej marki odzieżowej F&F. Otwarciu towarzyszyć będą wyjątkowe atrakcje, a na pierwszych 100 klientów czekają specjalne upominki.

W czwartek, 1 marca o godzinie 10.00 brytyjska marka modowa F&F otworzy swój pierwszy samodzielny sklep w Polsce. W salonie o powierzchni 750 mkw., położonym na poziomie +1 warszawskiego Centrum Handlowego Blue City, znajdzie się duży wybór ubrań i dodatków z damskich i męskich kolekcji F&F, F&F Black i F&F Blue, bielizna oraz biżuteria. Dostępne będą też kosmetyki do makijażu F&F Made Up, perfekcyjnie dostosowane do bieżących trendów i kolekcji.

F&F oferuje ubrania i dodatki inspirowane aktualnymi kolekcjami światowych projektantów, w których można czuć się wygodnie i stylowo, nie wydając przy tym fortuny. Już od ponad trzech lat marka cieszy się w Polsce wciąż rosnącą popularnością. Kolekcje F&F są bogate i zróżnicowane: dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku, odpowiednie do pracy, na przyjęcie lub weekendowy spacer, wychodzące naprzeciw klasycznym upodobaniom oraz trafiające do osób bardziej odważnych, eksperymentujących z modą.

Podobne wpisy