|

Piersi do przodu! | Złote Tarasy

10 maja w Centrum Handlowym Złote Tarasy, Polki będą miały po raz pierwszy okazję skorzystać z indywidualnych porad ekspertów marki Chantelle i dobrać właściwy rozmiar biustonosza.

Jak wynika z badań, 90% kobiet w Polsce ma źle dopasowany biustonosz, przy czym większość z nich uważa, że ich rozmiar biustu to 75 B. Tymczasem najlepsze bieliźniarskie firmy na świecie, takie jak na przykład Chantelle Paris, posiadają w swojej ofercie nawet 50 rozmiarów w jednym modelu.

Spotkanie w Złotych Tarasach poprowadzą ambasadorki akcji: Dorota Wellman i Marzena Rogalska. Od rana do wieczora w kilkunastu specjalnie zbudowanych przymierzalniach ekspertki będą doradzały kobietom jak dobrać biustonosz i jak w przyszłości samodzielnie sprawdzać jego właściwy rozmiar. Wypowiadać się będą eksperci Claudii z dziedziny urody, zdrowia, psychologii i seksuologii.

Akcja jest pierwszym tego typu wydarzeniem w kraju. Jej celem jest podniesienie samooceny i samoakceptacji Polek oraz pokazanie im, jak ważne jest, by czuły się swobodnie ze swoim biustem i jakie znaczenie dla ich zdrowia, wyglądu i samopoczucia ma dobranie właściwego rozmiaru biustonosza. Chodzi również o wskazanie właścicielom sklepów z bielizną, potrzeb rynkowych, by zapewnili swoim klientkom pełną ofertę rozmiarową produktów.

Similar Posts