|

Galeria Mokotów ze Zmodernizowanym Parkingiem

W trosce o jakość świadczonych usług i bezpieczeństwo klientów, w warszawskiej Galerii Mokotów trwa modernizacja parkingu. Nowe rozwiązania mają ułatwić klientom poruszanie się po parkingu.

Obecnie został zainstalowany nowoczesny, elektroniczny system informacji o wolnych miejscach parkingowych. Dzięki niemu kierowcy będą informowani o zajętości miejsc nie tylko na poszczególnych poziomach, ale także na wszystkich szlakach komunikacyjnych. To rozwiązanie ułatwi klientom poruszanie się po parkingu.

System parkingowy rejestruje wjazd auta, automatycznie skanując jego numery rejestracyjne. Niemożliwe zatem jest wyjechanie autem bez ważnego biletu wjazdowego dedykowanego dla konkretnego samochodu. Oznakowanie najważniejszych punktów parkingu, takich jak wjazdy, wyjazdy, wejścia do centrum handlowego, punkty świadczące usługi, zostały oznaczone w nowy, wyraźny i elegancki sposób. Ciągi piesze i przejścia dla pieszych są wyznaczone we wszystkich miejscach umożliwiających ich poprawną lokalizację. Rodziny, właściciele większych samochodów oraz małych samochodów miejskich znajdą miejsca wyznaczone specjalnie dla nich.

Pierwsze trzy godziny postoju oraz parkowanie w weekendy są całkowicie bezpłatne, dzięki czemu większość klientów nie odczuje zmian. Począwszy od dnia 1 czerwca za czwartą godzinę postoju oraz każdą kolejną trzeba zapłacić 4 zł. Na wszystkich poziomach Galerii Mokotów, bezpośrednio przy wyjściach, zostało zainstalowanych 12 kas. Przyjmują one zarówno karty jak i gotówkę.

Podobne wpisy

2 komentarze

  1. fajny pomysł. byłam dziś, bramki działają sprawniej, i jakby więcej miejsca na parkingach :) aaaa no i nie płaciłam, wyrobiłam się w trzech godzinkach

  2. Brak wyznaczonych torów jazdy.Obtarłem bok więcej w tej galerii moja noga się nie znajdzie.

Możliwość komentowania została wyłączona.