Atlantic angażuje klientów w zabawę z interaktywną witryną

Marka Atlantic po raz pierwszy wykorzystuje innowacyjną technologię zarządzania ruchem i instaluje witryny interaktywne w pięciu sklepach na terenie Polski. Interaktywna gra skierowana do klientów galerii handlowych, to nowoczesna promocja nowego produktu przeznaczonego dla mężczyzn – bielizny Magic Pocket.

Zadaniem gracza jest zdrapanie w ciągu 20 sekund tła, pod którym kryje się zdjęcie modela, jedynie za użyciem gestów. Dla wszystkich uczestników przewidziane są nagrody w formie kuponów rabatowych, po których odbiór należy wejść do sklepu.

Pierwsze witryny można już zobaczyć w Galerii Mazovia w Płocku, Galerii Echo w Kielcach oraz w Krakowie w Galerii Krakowskiej. W najbliższym czasie instalacje pojawią się także w CH Bonarka w Krakowie, oraz Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu. Promocja będzie trwała do 25 maja, na przemian w wymienionych sklepach.

– Technologia kinect, wykorzystywana do tej pory w konsolach do gier, coraz częściej znajduje swoje zastosowanie w reklamie OOH – mówi Maksymilian Marcinkowski, prezes firmy Premium DS, która odpowiada za kompleksową realizację projektu. – W połączeniu z folią do tylnej projekcji przygotowaliśmy dla marki Atlantic interaktywną witrynę sklepową o powierzchni prawie 3m². Dedykowana projektowi aplikacja, zaprasza klientów galerii handlowych, do wzięcia udziału w grze, która polega na sterowaniu witryną w sposób bezdotykowy.

Podobne wpisy