||

Twister w jeszcze lepszej cenie w KFC!

W restauracjach KFC trwa promocja, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom Twisterów! Klientów sieci zaskoczą nie tylko nowe smaki – Twister Attikos oraz Ser-Bekon, ale też większy wybór, niższe ceny i tostowane tortille serwowane na ciepło. Dodatkowo, na stronie Odwijamy.pl KFC wciąga swoich fanów do Twisterowej zabawy.

kfc-twiater

Twister dostępny jest teraz w KFC w dwóch nowych odsłonach: Attikos z kurczakiem, sałatą, świeżym ogórkiem oraz sosem Tzatziki, a także Ser-Bekon, którego nazwa mówi sama za siebie – tortilla z kurczakiem, serem Cheddar i bekonem, skomponowane z kruchą sałatą i pomidorem. Każdy z nich oferowany jest w cenie 9,90 zł. Z kolei klasyczny Twister Classic z kawałkami polędwiczki z kurczaka, plasterkami pomidora, kruchą sałatą oraz łagodnym sosem majonezowym dostępny jest w promocyjnej cenie 8,90 zł.

Nowością jest także sposób serwowania Twisterów – teraz przy zamówieniu Twistera, każdy sam decyduje czy chce go otrzymać w wersji tostowanej czy klasycznej. Dodatkowo, każdy klient sam wybiera, czy w swoim Twisterze chce skosztować kurczaka panierowanego w wydaniu Hot&Spicy, czy w lżejszej, grillowanej wersji.

Nowe Twistery dostępne są także w zestawach z dużą porcją frytek i Wielką Dolewką za 16,50 zł.

Podobne wpisy