|

VIP Collection podczas EURO 2012

VIP Collection zaprasza podczas EURO2012

W czasie EURO2012, od 8 do 17 czerwca, odwiedź sklepy VIP Collection!

Ponad trzy tysiące modeli portfeli, etui, teczek, walizek, torebek i pasków zostało przecenionych nawet do -80%.
Panie mogą odetchnąć od piłkarskiego szaleństwa na kiermaszu w sklepach VIP Collection w całej Polsce. Marka przygotowała specjalną 50% obniżkę na damskie torebki w kształcie kuferków. To najmodniejszy model sezonu. Stylizowane na skórę gadzią, wykonane z najwyższej jakości skóry, w modnych kolorach brązu i granatu, będą doskonałym dodatkiem dla Pań podążających za trendami. Na kiermaszu nie zabraknie torebek z młodzieżowej linii Smart, które kupimy 70% taniej. Szeroki wybór i ceny zaczynające się od 35zł pozwolą na uzupełnienie wiosennej garderoby o najmodniejsze modele.

Strzałem w dziesiątkę będzie zakup drobnej galanterii, obniżonej nawet o 80%. Szeroki asortyment portfeli i etui z czterech głównych kolekcji sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Można wybierać spośród tradycyjnych, dwukolorowych i z ozdobnym diamentem. Etui na wizytówki na kiermaszu będzie kosztowało tylko 19zł. Panów na pewno zainteresuje przecena o 80% na klasyczne skórzane paski.

Marka przygotowała również ofertę dla osób szykujących się na wakacyjny wyjazd. Walizki na kółkach w różnych rozmiarach i inne akcesoria bagażowe będą tańsze nawet o 40%.

VIP Collection zaprasza na kiermasz od piątku 8 czerwca do niedzieli 17 czerwca do Wola Parku!

Podobne wpisy