Lakiery do paznokci gratis przy zakupie japonek Lacoste w Sizeer!

Soczyste kolory, wygoda i styl rodem z paryskich ulic – marka Lacoste z radością przedstawia tegoroczną ofertę butów, które każda kobieta musi mieć latem w swojej szafie. Chodzi oczywiście o japonki, bez których nie wyobrażamy sobie lipcowych i sierpniowych upałów. W tym roku marka Lacoste postanowiła rozpieścić damską część swoich klientek… i do każdej pary dodaje wyjątkowy prezent!

Śliwka, pastelowy róż, mandarynka i mięta – w tych odcieniach w salonach Sizeer znajdziemy nie tylko gustowne japonki Lacoste. To także kolory czterech lakierów do paznokci, które w komplecie są dodawane do każdej pary japonek, objętych akcją. Poczuj radość, którą Lacoste chce przekazać wszystkim kobietom na ziemi. Baw się kolorami. Zmieniaj wygląd swoich paznokci każdego dnia, w zależności od humoru i stylizacji. Jesteś kobietą – poczuj się pięknie i wyjątkowo!

To absolutna nowość w tym roku – zarówno modele Lovina jak i Hermine nawiązują do sportowych korzeni marki Lacoste – łączą klasyczną elegancją i dyskretne brandowanie. Zaprojektowane tak, by zapewniać uczucie komfortu oraz przyjemność z ich noszenia. Lekkie jak piórko, z miękką podeszwą. Sprawią, że nie będziesz chciała ich zdejmować. W połączeniu z kolorowymi paznokciami będziesz najmodniejsza tego lata!

Japonki Lovina i Hermine – dostępne w Sizeer w czterech, słodkich jak cukierki, kolorach. Od 9 maja do każdej z nich otrzymasz prezent od Lacoste – paczuszkę z czterema lakierami do paznokci. Spiesz się! Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Tylko w salonach Sizeer i na e-sklepie Sizeer!

Podobne wpisy