||

Prezent dla dwojga w WITTCHEN

WITTCHEN z okazji święta Zakochanych przygotował specjalną ofertę rabatową i wiele pomysłów na prezenty.

wittchen-walentynki

Marka poleca na prezent komplet dwóch wód perfumowanych. Kupując damski i męski zapach w dniach 11-17 lutego otrzymamy 30% rabat na całość transakcji. Możemy wybierać spośród wszystkich czterech zapachów: damskich Ouest i Est oraz męskich Nord i Sud. Damski Ouest to osobista dedykacja dla niezwykle zmysłowej, zniewalającej kobiety, która ceni sobie wolność i niezależność. Ten kobiecy zapach o drzewnej bazie pomimo swej tajemniczości, jest niezwykle wyraźny. W nucie serca dominuje róża i zielona herbata, które przenikają się z akordami brzoskwini, śliwki i piżma. Soczysta woń melona i czarnej porzeczki przeplata się z irysem, bursztynem i cedrem w kompozycji Est dla Pań. Frezja i róża tworzą razem serce tego zapachu. Z pewnością docenią je nowoczesne kobiety, które bez względu na porę roku chcą podkreślać swoją magnetyczną osobowość.

W dziale z skórzaną galanterią królują modne w tym sezonie czerwone portfele o podłużnym modelu zapinanym na suwak albo czerwone kosmetyczki z lakierowanej skóry. Dla ukochanego mężczyzny marka proponuje kupić krawat albo rękawiczki. Na zakochanych wybierających się w podróż czekają nowe modele walizek i podróżnych kuferków. Na wybrane modele bagażu WITTCHEN oferuje 30% zniżki.

W WITTCHEN znajdziemy również akcesoria i dodatki na uroczysty wieczór. Czerwone, skórzane torby z kolekcji Venus charakteryzującej się wysokiej jakości skórami naturalnymi pochodzenia włoskiego. Na romantyczną kolację pasuje również mała czerwona, lakierowana kopertówka w połączeniu z oryginalnymi koronkowymi rękawiczkami.

Podobne wpisy