|

Złote Tarasy zapraszają na Dzień Dziecka do Multikina

Dzień dziecka w Złotych Tarasach i Multikinie trwa cały tydzień, od 27.05 do 2.06. Zrób przyjemność swojemu dziecku, zabierz je na spotkanie z bohaterami dziecięcych bajek i odbierz bilet do kina.

zlote-tarasy-dzien-dziecka-2013

Złote Tarasy zapraszają rodziców z dziećmi do Multikina. Już od poniedziałku, 27 maja do 1 czerwca (z wyłączeniem Bożego Ciała) na terenie Złotych Trasów będzie można spotkać Kubusia Puchatka, Tygryska, Wielkiego Ptaka z Ulicy Sezamkowej, a także Hello Kitty. Wystarczy przyjść w tych dniach do Centrum Handlowego Złote Tarasy ze swoją pociechą na spotkanie z ulubionymi bohaterami i otrzymać specjalną ulotkę uprawniającą do odbioru, w punkcie informacyjnym, biletu na poranki dla dzieci bądź na dowolny seans w Multikinie. Ilość biletów jest ograniczona.

Ponadto codziennie, od 30 maja do 2 czerwca, w Multikinie Złote Tarasy na dzieci będzie czekać mnóstwo atrakcji. Każde dziecko będzie mogło poczuć się jak mała gwiazda na czerwonym dywanie w błysku fleszy, skorzystać z gwiazdorskiej garderoby, wziąć udział w profesjonalnych castingach, ale także pomalować buzię, wziąć udział w animacjach oraz konkursach przygotowanych specjalnie na tę okazję.
Dodatkowo 30 i 31 marca od godziny 12:00 odbędą się warsztaty taneczne.

Więcej informacji o akcji dostępne w punkcie informacyjnym na parterze Złotych Tarasów.

Podobne wpisy