|

Wiosenne Wydanie Magazynu Wola Park

Informacje na temat wydarzeń w Wola Park, najświeższe oferty znanych marek oraz zwiastuny wiosennych trendów w modzie i makijażu to zaledwie zapowiedź tego, co klienci centrum znajdą w najnowszym Magazynie Wola Park.

Nowy numer Magazynu Wola Park ukaże się już 19 marca, a w nim wiosenne trendy i nie tylko. Poza kalendarium wydarzeń na terenie centrum, w nowym numerze klienci znajdą także aktualne oferty wybranych salonów.

Początek wiosny to doskonały czas, by sprawdzić, co powinno się znaleźć w szafie i kosmetyczce w sezonie wiosna – lato 2010. W nowym wydaniu Magazynu klienci znajdą podpowiedzi, jak skomponować wiosenny makijaż oraz co i jak ze sobą łączyć, by wyglądać modnie i czuć się swobodnie. Przeczytają także o wiodących trendach sezonu oraz niezbędnych dodatkach.

Poza bogatą ofertą modową, klienci Wola Park w Magazynie znajdą informacje na temat aranżacji wnętrz – tym razem skupiono się na jasnych obliczach przestrzeni. Czytelnicy Magazynu zostaną też zaproszeni w podróż do świata kuszących woni i zniewalających konsystencji kosmetyków domowego SPA. Od kuchni przyjrzą się także wielkanocnym tradycjom.

Magazyn Wola Park trafi w ręce stałych klientów centrum, będzie także dostępny na terenie obiektu oraz jako dodatek do piątkowego warszawskiego wydania Gazety Wyborczej. Magazyn Wola Park w wersji elektronicznej będzie można obejrzeć także na stronie internetowej centrum.

Podobne wpisy