Weekend pełen atrakcji dla dzieci w Maximus Fashion Center

Mnóstwo atrakcji czeka na najmłodszych w Maximus Fashion Center z okazji Dnia Dziecka. 2 i 3 czerwca dzieci będą mogły się nie tylko bawić, ale i uczyć podczas ciekawych i angażujących zajęć plastycznych i kulinarnych. Mnóstwo śmiechu i zabawy – gwarantowane.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkie dzieci w wieku od 2 do 12 lat do wspólnej zabawy, która rozpocznie się w Maximus Fashion Center w podwarszawskim Nadarzynie w sobotę 2 czerwca o godzinie 12.00 i potrwa do godz. 16.00 (podobnie będzie w niedzielę 3 czerwca). Podczas gdy rodzice będą mogli udać się na zakupy wśród 700 sklepów, ich pociechy będą się doskonale bawić – w modowego stylistę, eksperymentującego kucharza bądź artystę-plastyka.

W pasażu głównym hali A najmłodsze dzieci z pomocą prowadzących i animatorek wcielą się w rolę kreatorów mody, wizażystów i stylistów. Na specjalnie przygotowanej scenie dzieci będą sobie nawzajem lub rodzicom dobierać stroje, wykonywać makijaże oraz układać fryzury. Przed każdym uczestnikiem stanie szansa zaprezentowania się na wybiegu i wzięcia udziału w mini-sesji zdjęciowej. Najlepiej przygotowane stylizacje zostaną nagrodzone.

Równolegle do zabawy „w modowe stylizacje” odbywać się będzie Festiwal Naleśnikowy – czyli prawdziwa uczta naleśnikowa, na którą zaprosi nadworny kucharz Maximus. Przy odpowiednio przygotowanym stanowisku kulinarnym każde chętne dziecko otrzyma swój naleśnik i stworzy na nim własną kompozycję z przygotowanych produktów (owoców, serków, kolorowych posypek, czekolady, bakalii, konfitur, bitej śmietany i słodkich sosów). Najlepsze kulinarne dzieła zostaną utrwalone na zdjęciach przez fotografa. Takie zajęcia to doskonała propozycja dla wszystkich dzieci, nawet tych, które zazwyczaj unikają pomagania w kuchni.

Dzieci będą mogły także wziąć udział w zajęciach artystycznych i warsztatach o charakterze integracyjnym, co umożliwi całym rodzinom czerpanie radości ze wspólnej zabawy. Zajęcia artystyczne zostały przygotowane w taki sposób, aby rozwijać kreatywność uczestników niezależnie od ich wieku, doskonaląc ich zdolności manualne oraz umiejętność zabawy w grupie. Do wyboru będą warsztaty plastyczne, podczas których dzieci wykonają własne bajkowe maski. Możliwe będzie także zaprojektowanie i wykonanie kartek okolicznościowych.

Organizatorzy zapraszają także na warsztaty z Eko-Biżuterią, podczas których dzieci, puszczając wodze fantazji i korzystając z różnorodnych materiałów codziennego użytku (takich jak makaron czy papierowe kwiaty), tworzyć będą korale i bransoletki.

Wszystkie zajęcia z okazji Dnia Dziecka organizowane w Maximus Fashion Center są bezpłatne. Chęć do zabawy i wyobraźnia, to wszystko, czego trzeba, aby tegoroczny Dzień Dziecka zamienił się w niezapomnianą przygodę. Wystarczy przyjść i dołączyć do innych dzieci.

Dodatkową atrakcją, wywołującą zawsze mnóstwo emocji, będzie wesołe miasteczko. Znajdzie się w nim wszystko to, co uwielbiają zarówno najmłodsze, jak i nieco starsze dzieci: karuzele, zjeżdżalnie, trampoliny, samochodziki i mini-kolejka oraz strzelnica. Wesołe miasteczko będzie czynne od 1 czerwca do 3 czerwca w godzinach otwarcia centrum (9.00-17.00), a dla wszystkich entuzjastów szalonych atrakcji – nawet dłużej, bo do ostatniego chętnego.

Podobne wpisy