|

Nowe Kolekcje Sizeer – Arkadia

Uwolnij swój czas z Sizeer – siecią ponad 60 salonów multibrandowych, oferujących odzież i obuwie sportstylowe. Nike, adidas, Reebok, Puma, Lacoste, Timberland, Bench., Converse – te i wiele innych marek znajdziecie w jednym miejscu – właśnie w salonie Sizeer.

Sizeer to marka nieograniczonych możliwości, która chce nawiązać kontakt ze wszystkimi, aktywnymi ludźmi. Niezależnie od tego, co robią – chodzą po górach, biegają w parkach, lubią miejskie wycieczki – Sizeer to energiczny koncept, który oferuje im ubrania i buty czasu wolnego.

Nie musisz biegać po całej galerii handlowej w poszukiwaniu najnowszych trendów. Najlepszy i największy wybór butów z kategorii masz jak zawsze w salonach Sizeer.

„Stawiamy na nieznośną lekkość bytu – ma być przede wszystkim stylowo i wygodnie” – mówią styliści Sizeer. Właśnie takie są: niskie trampki adidas, Nike czy Converse a także piękne espadryle. Lacoste. Wszystko zmiksowane z oddychającymi tkaninami i soczystą kolorystyką.

Najnowsze kolekcje marek, dostępnych w Sizeer, z pewnością nie są dla nudziarzy. Styliści Sizeer, kierując się mottem „Uwolnij swój czas”, starannie wybierali każdy model. „Chcemy, by nasze buty oraz ubrania, inspirowały do działania, namawiały do aktywności, tryskały energią” – dodają.

Podobne wpisy