|

Simple Creative Products – Nowy sklep w CH Promenada!

Zapraszamy do nowego sklepu w Promenadzie – SIMPLE CREATIVE PRODUCTS, lok. 0.04B na parterze. Otwarcie miało miejsce dnia 04.04.2012 r.

Simple Creative Products to ekskluzywna marka modowa dostępna na polskim rynku od 1993r., stworzona została przez Lidię Kalitę i Maję Palmę. W unikalny sposób łączy klasyczną elegancję i prostotę, jednocześnie wyznaczając odważne trendy w modzie.

Propozycje Simple Creative Products skierowane są do nowoczesnych i odważnych kobiet, ceniących wysoką jakość, niepowtarzalność i funkcjonalność stylu. Są to kobiety młode duchem, ambitne, śledzące trendy, pragnące wyróżnić się w sposób subtelny.

Wzornictwo w Simple Creative Products definiuje się jako minimalistyczny modernizm.

Kolekcje dedykowane są w szczególności kobietom żyjącym w wymagającym miejskim otoczeniu. Klientka Simple Creative Products to kobieta biznesu, często podróżująca, która musi starannie dobierać ubiór adekwatny do sytuacji, w której się znajduje. Wybiera perfekcyjnie skrojone garnitury, swetry, bluzki i płaszcze. Nosi duże miejskie skórzane torby, eleganckie rękawiczki i komfortowe buty. Na popołudnie zakłada biżuterię lub bluzki z limitowanej serii z kryształami ”Made with CRYSTALLIZED™ — Swarovski Elements” unikalne kopertówki, piękne szale. „Kobieta SIMPLE” podróżuje także prywatnie — znajdzie więc propozycje mniej formalne, weekendowe, również bardzo wysokiej jakości. Oferta Simple Creative Products to wiele propozycji na wieczór — do teatru, opery, na duże spotkania biznesowe czy uroczystości rodzinne.

Wiele wzorów znajdujących się w ofercie stanowią krótkie, limitowane serie sygnowane metką ”limited edition”. Dodatkowo każdy sezon jest wzbogacany o dwie limitowane kolekcje dedykowane wyjątkowym fankom „stylu Simple”. W sezonie jesień/zima jest to ekskluzywna kolekcja ubrań wieczorowych Boutique. Kolekcja wiosna/lato jest uzupełniona o kolekcję sukienek koktajlowych DRESS PARTY.

Wszystkie rzeczy marki Simple Creative Products są wykonane ze szlachetnych tkanin (wysokiej jakości wełen, mieszanek bawełny, jedwabiu i kaszmiru), a także naturalnych skór i futer. Firma dokłada wszelkich starań by ubrania i dodatki wyróżniały się ze względu na perfekcyjne wykonanie i dbałość o każdy detal.

Simple Creative Products wyróżnia się także wyjątkowymi kampaniami reklamowymi na najwyższym światowym poziomie. Firma zaprasza do współpracy najlepszych specjalistów branży modowej z Polski i ze świata oraz najlepsze światowe top modelki.

Podobne wpisy