|

Salon Patrizia Pepe w Galerii Mokotów

Unikatowe wzornictwo, intensywne kolory, tkaniny doskonałej jakości i niezwykła dbałość o detale – oto główne atuty marki Patrizia Pepe, która właśnie otworzyła swój salon w Galerii Mokotów. Na pierwszym piętrze centrum, w sąsiedztwie marek Pollini, Liu Jo i Guess by Marciano, na blisko 100 mkw. nabyć można włoskie ubrania stworzone z myślą o aktywnych, młodych kobietach, które lubią czuć smak luksusu.

W 2009 roku w Galerii Mokotów pojawiło się wielu nowych najemców o włoskim rodowodzie. W grudniu Galeria poszerzyła swoją ofertę o markę Patrizia Pepe. Stworzona w 1993 roku we Forencji ekskluzywna firma, produkuje niezwykłą odzież przeznaczoną dla młodych, niezależnych i odważnych kobiet.

Patricia Bambi – główna projektantka Partizia Pepe, tworzy indywidualną wizję młodej kobiety. W sygnowanych przez nią kolekcjach uwaga skupia się na przyjemności, którą można czerpać ze starannie dobranych detali. Strój jest zawsze praktyczny i wygodny, odpowiedni na każdą porę dnia, a przy tym elegancki i nowoczesny. Dbałość o detale zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane gusta klientek, a mocne akcenty nie pozwolą im nigdy pozostać w cieniu. Twarzą marki jest polska modelka Kasia Struss, będąca w dziesiątce najlepszych modelek świata.

Źródło: otopr.pl

Podobne wpisy