Pierwszy outlet Pretty One w Polsce

Dnia 2 kwietnia br. w Maximus Fashion Center w Nadarzynie został otwarty pierwszy outlet odzieżowej marki Pretty One. Na powierzchni nowo otwartego salonu, liczącej 70 mkw., wszystkie modele z poprzednich kolekcji można kupić aż do 70% taniej.

– W każdym sezonie pozostają końcówki kolekcji, które ustępują miejsca nowym modelom. W tej chwili wszystkie kolekcje z poprzednich okresów mogą znaleźć swojego klienta w jednym miejscu za przystępną cenę. Dzięki temu rozszerzamy również swoją grupę docelową o kobiety o mniej zasobnych portfelach chcące wyglądać elegancko – uzasadnia decyzję o otwarciu outletu Agnieszka Kułakowska, PR manager Pretty One. – Do outletu marki Pretty One trafiają pełnowartościowe i nieuszkodzone modele. Obniżka wynika jedynie z tego, że są to modele z poprzednich kolekcji – dodaje.

Na dzień dzisiejszy firma nie planuje uruchomienia kolejnych outletów. – Na tę chwilę poprzestaniemy na jednym salonie. Ilość jaka pozostaje na magazynie z poprzednich kolekcji jest adekwatna do otwarcia jednej placówki outletowej – informuje Agnieszka Kułakowska.

Pretty One to dynamicznie rozwijająca się polska marka, będąca synonimem elegancji podkreślonej niezwykle kobiecymi akcentami. Oferta firmy jest skierowana dla kobiet zdecydowanych, aktywnych, zawsze osiągających cele, które sobie wyznaczą.

Podobne wpisy