|

Orsay rozpoczyna współpracę ze znaną firmą kosmetyczną

Już w październiku Orsay wspólnie z Nivea Polska zaprezentują kolekcję Black & White, którą będzie można zakupić w salonach Orsay w całej Polsce. Do każdej nabytej sztuki odzieży z kolekcji Black & White Nivea dodaje antyperspirant Invisible.

Wraz z początkiem października rozpoczyna się wspólna akcja Orsay i Nivea Polska, które odkryją specjalną kolekcję czarnych i białych ubrań. Akcji partneruje znany światowy stylista, Gok Wan, który pod koniec sierpnia pojawił się na spotkaniu dedykowanym wspólnemu przedsięwzięciu we flagowym sklepie Orsay w warszawskim centrum handlowym Arkadia.

Opowiadając o Invisible oraz o kolekcji Orsay Gok Wan zdradził między innymi, że kolory czarny i biały zawsze są w modzie, a ochrona odzieży poprzez użycie odpowiedniego antyperspirantu pozwala dłużej cieszyć się ulubionymi elementami garderoby. Stylista opowiedział również, czym dla niego jest pewność siebie i jak ją w sobie odkryć. Wskazując na kolekcję Black & White zasugerował czym należy się kierować przy doborze ubioru. Kolekcja dostępna od października w sklepach Orsay to eleganckie, ponadczasowe kroje dodające każdej kobiecie klasy i szyku.

Współpraca Orsay z Nivea Polska jest dedykowana wszystkim kobietom, które chcą czuć się pewne siebie niezależnie od okoliczności. Marki wspólnie chcą przekonać Polki, że dzięki antyperspirantowi Invisible każda kobieta może poczuć się komfortowo w dowolnej sytuacji i z powodzeniem zakładać zarówno czarną, jak i białą odzież.

Podobne wpisy