|

Nowe salony Gino Rossi

Sierpień zakończył się dla firmy Gino Rossi otwarciem nowego salonu i zmianą koncpetu jednego z istniejących. Informacje dotyczą klientów Bielsko-Białej oraz Warszawy, a także okolic.

W piątek, 24 sierpnia, salon Gino Rossi zlokalizowany w Centrum Handlowym Arkadia na poziomie 1. został otwarty w nowym koncepcie. Klienci centrum będą mogli zapoznać się z ofertą marki zaprezentowaną na 186 mkw. nowo zaaranżowanego salonu.

Z kolei niecały tydzień później, tj. 30 sierpnia, Gino Rossi powiększyło liczbę swoich salonów, otwierając nowy sklep w Centrum Handlowym Sfera w Bielsku-Białej. Lokal o powierzchni 84 mkw. oferuje najwyższej jakości skórzane obuwie damskie i męskie, szeroki wybór toreb skórzanych oraz akcesoriów do pielęgnacji.

Gino Rossi posiada aktualnie 44 salony własne, 15 franczyzowych oraz 8 outletów w Polsce. Poza granicami naszego kraju marka obecna jest na Ukrainie, Litwie, w Gruzji, w Rosji, w Czechach oraz w Niemczech. Sieć Gino Rossi na rynkach zagranicznych liczy 7 salonów własnych oraz 17 franczyzowych.

Podobne wpisy