|

Konkurs z Okazji Dnia Matki w Galerii Mokotów!

Dzień Matki to jedna z najważniejszych kartek w kalendarzu. Skorzystaj z okazji i okaż swoje uczucia w niebanalnej formie, którą umożliwia konkurs „Moja mama. Moja przyjaciółka”, organizowany przez Galerie Mokotów.

Z okazji zbliżającego się święta wszystkich mam Galeria Mokotów zaprasza do udziału w konkursie „Moja mama. Moja przyjaciółka”, który może być doskonałą okazją do zrobienia niepowtarzalnej niespodzianki najbliższej przyjaciółce – Mamie. Reguły są proste.

Zrób wspólne zdjęcie z mamą i dołącz do niego krótkie uzasadnienie dlaczego jesteście sobie bliskie. Zgłoszenia należy przynieść do biura Galerii Mokotów – 1 poziom, sąsiedztwo sklepu Marks & Spencer lub wysłać pocztą na adres: Galeria Mokotów ( Administracja Centrum), ul. Wołoska 12, 02-675 Warszawa, z dopiskiem: „ Konkurs – moja mama, moja przyjaciółka” . Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 17 maja 2010 roku.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej Galerii Mokotów. Na autorki najciekawszych fotografii czekają atrakcyjne upominki – zaproszenia do kina, restauracji i teatru, a także zestawy kosmetyków. Laureatki pierwszego miejsca – mama i córka – będą mogły spędzić weekend w luksusowym SPA

Z nadesłanych zgłoszeń wybranych zostanie 5 duetów, które zostaną zaproszone do udziału w finałowym evencie. Zabawa, ze specjalnym udziałem uczestniczek konkursu oraz słynnych mam i ich córek, odbędzie się 22 maja w Galerii Mokotów. Imprezie towarzyszyć będą pokazy fitness i występy artystyczne. Nie zabraknie także konkursów i quizów.

Ponadto, mamy i ich córki będą miały okazję skorzystać z porady dietetyka, stylisty czy fryzjera. Specjalnie dla nich stworzony zostanie również atelier fotograficzne, gdzie profesjonalny fotograf zrobi pamiątkowe zdjęcia wszystkim chętnym córkom i ich mamom!

Podobne wpisy