|

Startuje Filmowy Świat Przedszkolaka w kinach IMAX

Chcesz, aby Twoje dziecko dowiedziało się wielu ciekawych rzeczy o świecie zwierząt i przy tym świetnie się bawiło? Już 14 marca w kinach IMAX w Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Warszawie startuje trzecia edycja edukacyjnego cyklu – Filmowy Świat Przedszkolaka. Na najmłodszych czekają niezwykle pouczające filmy przyrodnicze, mnóstwo gier i zabaw oraz ciekawe warsztaty teatralne, plastyczne czy też taneczne. Maluchy pokochają poranki w IMAX! Nie czekaj – zarezerwuj miejsce dla swojego szkolniaka już dziś! Szczegóły znajdują się na stronie www.kinoimax.pl.

imax-swiat-przedszkolaka-2013

Filmowy Świat Przedszkolaka to magiczne spotkania zabawy z nauką! W ramach marcowej edycji na gigantycznych ekranach poszczególnych kin IMAX pojawią się niezwykłe filmy. Maluchy z Katowic, Krakowa oraz Łodzi wyruszą w egzotyczną i niezapomnianą podróż do głębin mórz i oceanów – „Pod taflą oceanów 3D”. Z kolei na przedszkolaki z Warszawy i Poznania, a także Łodzi czeka wzruszającą opowieść o przywiązaniu i nadzwyczajnej więzi między ludźmi i zwierzętami – „Dzikie z natury 3D”. Najmłodsi łodzianie mogą wybrać spośród dwóch cykli.

W ramach Filmowego Świata Przedszkolaka kina IMAX przygotowały dla młodych widzów mnóstwo gier i quizów edukacyjnych o życiu zwierząt oraz ochronie przyrody. Każdemu spotkaniu towarzyszyć będą także animatorzy dziecięcy, a także wyjątkowi goście. Kina IMAX przygotowały również liczne niespodzianki dla dzieci – czasopisma, książki i gry – które będzie można zdobyć uczestnicząc w konkursach. Świetna zabawa gwarantowana!

Katowice
10.00 – film „Pod taflą oceanu 3D”
11.00 – Zabawy na fali. Teatralne morskie opowieści.

Kraków
10.00 – film „Pod taflą oceanu 3D”
11.00 – Na wiosnę budzą się motyle! Kolorowe opowieści. Muzeum Motyli w Bochni.

Łódź
I cykl
9.15 – Królowa Rzeki i Duch Lasu. Teatrzyk cieni.
10.00 – film „Dzikie z natury 3D”
II cykl
10.15 – Królowa Rzeki i Duch Lasu. Teatrzyk cieni.
11.00 – film „Pod taflą oceanu 3D”

Poznań
10.00 – film „Dzikie z natury 3D”
11.00 – Egzotyczna szkoła. Nauka gry na egzotycznych instrumentach. Śpiew i taniec zumba.

Warszawa
10.00 – film „Dzikie z natury 3D”
11.00 – Kukiełki na patyczkach. Warsztaty plastyczne.
Cena biletu dla przedszkoli na filmy „Dzikie z natury 3D” oraz „Pod taflą oceanów 3D” w ramach Filmowego Dnia Przedszkolaka jest niższa od ceny regularnego biletu grupowego.

Podobne wpisy