|

Drużyna Bugsa w CH Janki!

Popularni bohaterowie kreskówek Warner Bros ruszają w trasę po Polsce, aby promować aktywny tryb życia wśród dzieci. Swoją edukacyjną rolę rozpoczynają w CH JANKI.

Na powierzchni 600 m2 powstał świat królika Bugsa i jego drużyny (między innymi kanarek Tweety, kaczor Daffy, Diabeł Tasmański, Kot Sylwester), gdzie każde dziecko, będzie mogło bezpłatnie spędzić aktywnie czas wykazując się sprawnością, hartem i umiejętnością pracy w zespole. Atrakcji jest wiele. Między innymi sprawnościowa trasa, a na niej megaklocki, rodeo, marchewkowy slalom z piłką nożną, koszykówkę, ściankę wspinaczkową, most linowy, domino, mini golf, zjeżdżalnie, kręgle i inne zadania.
Po zakończeniu zabawy, każdy młody uczestnik otrzyma honorowe członkostwo w drużynie Bugsa, imienny Dyplom, zdjęcie z ulubionym bohaterem oraz upominki z wizerunkami postaci Looney Tunes.

Projekt skierowany jest głównie do dzieci w wieku od 5 do 12 lat, ale doskonałą zabawę i opiekę zapewnimy również maluchom, w specjalnie przygotowanej dla nich bawialni.Rodzice z pewnością też nie będą się nudzić.

WSTĘP do świata Królika Bugsa jest BEZPŁATNY.
Przyjmujemy grupy zorganizowane, szkolne na zasadzie uprzedniej rezerwacji terminu pod numerem telefonu komórkowego:

Wszystkich uczestników zabawy zapraszamy ponadto do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest rodzinny wyjazd do Parku Warner Bross w Hiszpanii (www.parquewarner.com) oraz bony zakupowe na zabawki z Cartoon Planet. Regulamin konkursu w załączniku poniżej.

Zapraszamy i życzymy udanej zabawy!

Podobne wpisy