Drugi etap konkursu Walentynkowego Cinema City!

Znamy zwycięzców pierwszego etapu konkursu Walentynkowego, zorganizowanego przez Cinema City. W nagrodę aż ośmiu szczęśliwców wybierze się na wycieczkę swoich marzeń. Zwycięskie kartki można obejrzeć na stronie Cinema City. To jednak nie koniec! Kartki można przesyłać jeszcze do 19 lutego, żeby walczyć o głosy internautów oraz cenne nagrody! Miłosna gra toczy się nadal!

Aż 8 zwycięzców wybierze się w niezapomnianą podróż! A już dzisiaj – w dniu Walentynek – najciekawsze i najpiękniejsze miłosne kartki zostaną opublikowane na plazmach kinowych w wybranych kinach Cinema City!

– Cieszymy się, że Walentynkowy Konkurs spotkał się z tak ogromnym zainteresowaniem ze strony internautów z całej Polski. Zwycięskie kartki wybieraliśmy spośród ponad 2200 nadesłanych zgłoszeń. Kreatywność konkursowiczów przerosła nasze oczekiwania! Walentynkowy Konkurs trwa jednak nadal, dlatego zachęcamy wszystkich do udziału w dalszej zabawie – mówi Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

W drugim etapie zabawy do wygrania jest sprzęt do „miksowania uczuć”, zaproszenia do kin Cinema City i USB 4GB. Zwycięzców wybierają internauci oraz jury Cinema City. Ponadto, na stronie internetowej Cinema City dostępna jest także specjalna aplikacja, dzięki której każdy internauta może wysłać do swojej Walentynki indywidualne zaproszenie do kina na romantyczny seans. To nie koniec niespodzianek! Na stronie czekają także wyjątkowe Quizy Walentynkowe, które sprawdzą upodobania filmowe oraz to, czy zakochani aby na pewno do siebie pasują.

Nie czekaj! Drugi etap Walentynkowego konkursu trwa do 19 lutego! Powalcz o nagrody oraz serce swojej Walentynki!

,

Comments are closed.