| | | | | |

Deser z sercem w lodziarniach Grycan

Marka „Grycan – Lody od pokoleń” już po raz trzeci zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. 13 stycznia 2013 roku w lodziarniach pojawi się specjalny Deser z sercem. Całkowita kwota z jego sprzedaży przeznaczona zostanie na tegoroczny cel akcji, którym jest ratowanie życia dzieci i godna opieka medyczna dla seniorów.

W dniu Wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 13 stycznia 2013 roku, we wszystkich Lodziarniach Grycan na terenie całego kraju na klientów czekać będą specjalne Desery z sercem.

grycan-wosp

Nasz specjalny deser składać się będzie z trzech porcji lodów podanych z bitą śmietaną i polewą truskawkową, dodatkowo udekorowanych ciasteczkiem w kształcie serca – informuje Zbigniew Grycan. – Warto tego dnia sprawić sobie przyjemność, stawiając na ulubione smaki i dołożyć swoją cegiełkę do tak ważnej i potrzebnej akcji, jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – dodaje Elżbieta Grycan.

Każdy Deser z sercem będzie kosztował 10 zł, a całkowita kwota z jego sprzedaży przekazana zostanie na konto inicjatywy Jurka Owsiaka. W każdej lodziarni firmowej, w pobliżu kasy ustawione będą także skarbonki WOŚP.

Podobnie jak w ubiegłym roku, marka „Grycan – Lody od pokoleń” w ramach wsparcia akcji WOŚP, poza sprzedażą specjalnych deserów, wystawi na licytację zamrażarkę pełną lodów. – W zeszłym roku wylicytowana została ona za 4151 zł. Liczymy, że w tym wynik będzie jeszcze lepszy – komentuje Małgorzata Grycan.

W ramach tegorocznej licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nabyć można będzie specjalny kubek z podpisem Pana Zbigniewa Grycana. Dla największych wielbicieli lodów marki „Grycan – Lody od pokoleń” przygotowana została aukcja specjalna. Zwycięzca licytacji będzie miał okazję spotkać się z Panią Elżbietą i Zbigniewem Grycanami i razem z nimi zwiedzić fabrykę, w której produkowane są jego ulubione lody. W ciągu ostatnich dwóch lat kwota ze sprzedaży specjalnych deserów wyniosła ponad sto tysięcy złotych, które trafiły na konto WOŚP.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to kolejna inicjatywa społeczna, którą wspierają Lodziarnie Firmowe. Firma stara się być blisko lokalnych społeczności oraz ich potrzeb, włączając się lub samodzielnie organizując różnego rodzaju akcje. Jedną z nich są obchody Dnia Dziecka, podczas których każda lodziarnia gości dzieci z pobliskich domów dziecka. Każdego roku pracownicy firmy angażują się także w przedświąteczne działania związane z przygotowaniem „Szlachetnej Paczki”.

Similar Posts