|

Zone w Galerii Mokotów

Najnowsze trendy współczesnego wnętrzarstwa, nowoczesna stylistyka produktów oraz wysoka jakość to cechy produktów Zone. Już pod koniec października skandynawska marka otworzy swój sklep w Galerii Mokotów Na 200 mkw. miłośnicy stylowych dodatków znajdą wszystko co potrzebne by upiększyć salon, kuchnię i łazienkę. Sklep zlokalizowany zostanie na parterze Galerii Mokotów, w sąsiedztwie salonu Strefa Czasu.

Nowy sklep w Galerii Mokotów przeznaczony będzie dla miłośników design’u i stylowego wyposażenia wnętrz. Powstała na początku lat 90. marka Zone kieruje swą ofertę do klientów, którzy szukają połączenia funkcjonalności i nowoczesnego stylu oraz przykładają wagę do ceny produktu. Marka oferuje artykuły wyposażenia wnętrz, oryginalne drobiazgi i niewielkich rozmiarów meble.
Sklep Zone w Galerii Mokotów podzielony zostanie na trzy części. W pierwszej o nazwie „living” klienci centrum znajdą wszystko to co potrzebne do udekorowania salonu, rozpoczynając od poduszek, poprzez wazony, świece, a kończąc na ozdobnych materiałach. W drugiej będzie można nabyć elementy dekoracyjne do kuchni, natomiast dział „spa” znajdą się przedmioty do łazienki.

Źródło: otopr.pl

Podobne wpisy