|

WOŚP w Galerii Mokotów

Jak podają władze centrum: Od dziś na parterze Galerii Mokotów oglądać możemy niezwykłe auta: Mercedesa G Mateusza Damięckiego, którym odbył swoją podróż na Syberię, BMW Z4 Coupe, oraz elektryczny samochód Re Volt, który zobaczymy w filmie „Ciacho”. Pojazdy stoją na parterze Galerii, w sąsiedztwie salonów Sephora, Mango i Red Rubin. Dochód z ich licytacji na Allegro zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do akcji dołączyła także firma jubilerska Red Rubin, która na aukcję podarowała… serce. Orkiestrę można będzie wesprzeć w Galerii także podczas finału 10 stycznia (niedziela). W tym dniu w centrum kwestować będzie m.in.: Mateusz Damięcki z siostrą Matyldą i kolegami z ekspedycji na Syberię oraz aktorzy filmu „Ciacho”, który swoją premierę będzie miał w najbliższy piątek.

Osoby zainteresowane wsparciem tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mają niepowtarzalną okazję obejrzeć w centrum trzy wyjątkowe samochody, które zlicytowane zostaną na Allegro na ten szlachetny cel. Pierwszy z nich to 27 letni Mercedes G, którym Mateusz Damięcki przebył 25 tys. kilometrów w swej wyprawie na Syberię. Kolejne auto to BMW Z4 Coupe, natomiast ostatni – elektryczny samochód Re Volt to gwiazda rodzimej produkcji kinowej „Ciacho”.

W tegorocznych aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udział weźmie także firma jubilerska Red Rubin, której właściciel przeznaczył na ten cel pięknie wykonane serce, które także możemy obejrzeć w salonie firmy w Galerii Mokotów. Jego wnętrze wykonano z 64 rubinów osadzonych w białe złoto, reszta wykonana została z żółtego złota, napis i kolorowa obwódka zostały ręcznie emaliowane i wypalone w piecu tradycyjną metodą. Całość składa się z kilku części skręconych ze sobą, a w łebki 5 śrub wstawione są diamenty. Z tyłu wygrawerowany został napis „2010 Red Rubin dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”. Serce może być w zależności od upodobań zawieszką lub broszką.

Podobne wpisy