|

Jubitom Ulysse Nardin w Galerii Mokotów

Złota biżuteria wysadzana szlachetnymi kamieniami, srebrna, odzwierciedlająca najnowsze trendy w modzie – klienci Galerii Mokotów mogą już nabyć wyroby rodzimej firmy jubilerskiej Jubitom. W ofercie salonu znalazły się również luksusowe i oryginalne zegarki znanej na całym świecie szwajcarskiej firmy Ulysse Nardin.
Galeria Mokotów przyciąga nie tylko marki oferujące elegancką odzież i dodatki. Wśród jej najemców znajdują się również ekskluzywne salony jubilerskie, do grona których dołączył Jubitom ze specjalną ofertą ekskluzywnych zegarków Ulysse Nardin.

Ulysse Nardin to firma produkujące zegarki o ponad 150-letniej tradycji. Założona została w 1846 roku w Le Locle w regionie Neuchatel w Szwajcarii przez pochodzącego z rodziny zegarmistrzowskiej Ulysse Nardina. Wskazania czasu ziemskiego i słonecznego, faz Księżyca, współrzędnych ekliptycznych Słońca i Księżyca, znaków zodiaku, wiecznego kalendarza, pozycji niektórych gwiazd oraz pozwalające określić wschody i zachody Słońca i Księżyca pod wszystkimi szerokościami geograficznymi oraz funkcje wskazań drugiej strefy czasowej w cyklu 24-godzinnym to rozwiązania, które na zawsze umieściły zegarki tej firmy w kanonie luksusowych, oryginalnych i pożądanych produktów.

W ofercie salonu Jubitom znajdą się także: najnowsze kolekcje biżuterii złotej z brylantami oraz innymi kamieniami szlachetnym, szeroki asortyment obrączek ślubnych oraz biżuteria srebrna odzwierciedlająca najnowsze trendy w świecie mody. Biżuteria Jubitom łączy nowoczesne wzornictwo, stylowe piękno oraz perfekcyjną jakość wykonania. O jakość wyrobów dba zespół wykwalifikowanych mistrzów jubilerstwa oraz projektantów marki.

Zajmujący ponad 60 mkw. salon marki zlokalizowany zostanie na parterze centrum, w sąsiedztwie W.Kruk i CoffeeHeaven.

Podobne wpisy