|

Prestiżowa nagroda dla Henri Lloyd

henri-lloyd-witrynaHenri Lloyd Polska Sp. z o. o. otrzymał prestiżowy tytuł Solidny Pracodawca Ziemi Kujawsko-Pomorskiej 2013. Nagroda ta jest zwieńczeniem 20 lat istnienia firmy na krajowym rynku.

Solidny Pracodawca Roku wyłaniany jest w naszym kraju już od kilku lat. Organizatorem plebiscytu jest Kowalski Pro-Media, wydawca „Rzecz o Biznesie”. Projekt powstał przede wszystkim po to, aby wyłonić, uhonorować oraz promować podmioty gospodarcze cechujące się wzorcową polityką personalną, która przekłada się na wysoką jakość produktów i usług świadczonych na wymagającym rynku polskim.

Kapituła konkursowa przy ocenie bierze pod uwagę kilka wskaźników solidności zatrudnienia. Wśród nich są: ogólne warunki pracy, przestrzeganie przepisów BHP i prawa pracy, terminowość wypłat, warunki socjalne, możliwości rozwoju kariery i awansu, dynamikę zatrudnienia, a także opinie niezależnych instytucji, jak urzędy pracy, PIP czy lokalne władze.

W tym roku wśród laureatów tego prestiżowego konkursu znalazła się firma Henri Lloyd Polska Sp. z o. o., którą nagrodzono tytułem Solidny Pracodawca Ziemi Kujawsko-Pomorskiej 2013.

– Jest to wyjątkowe wyróżnienie, które utwierdziło nas, że nasza polityka personalna prowadzona jest w sposób prawidłowy – mów Andrzej Schuetz, dyrektor Henri Lloyd Polska. – Na pewno nagroda Solidnego Pracodawcy Roku 2013 zmobilizuje nas do dalszej, wytężonej pracy w kierunku zapewnienia naszym pracownikom jak najdogodniejszych warunków pracy oraz rozwoju zawodowego. Czujemy się odpowiedzialni za każdą zatrudnioną osobę i chcemy, aby każdy z naszej załogi czuł, że jest dla nas ważny.

Dla firmy Henri Lloyd przyznany tytuł „Solidnego Pracodawcy Roku” jest tym bardziej znaczącym wyróżnieniem, gdyż firma właśnie w tym roku obchodzi swoje 20-lecie działalności na polskim rynku.

Podobne wpisy