WITTCHEN- Kiermasz z pomysłami na Mikołajki! Factory

WITTCHEN sypie pomysłami na mikołajkowe prezenty w bardzo atrakcyjnych cenach. Ceny na skórzane portfele, etui i teczki spadają do -70%. Za pół ceny dostaniemy buty, parasole, apaszki i damskie torby. A wszystko to za sprawą kiermaszu w dziesięciu outletach WITTCHEN w całej Polsce od 1 do 4 grudnia.

Hitem najbliższego kiermaszu będzie wyprzedaż skórzanej, drobnej galanterii. Portmonetki, podkówki, bilonówki, wizytowniki czy etui z kolorowej kolekcji Italy, z imitującej skórę gadzią kolekcji Croco, z kolekcji Comfort czy Castello dostaniemy aż 70% taniej. Drobną galanterię w kolorach tradycyjnego brązu, czerni i czerwieni kupimy z 50% rabatem. Tak duży rabat dostaniemy nawet na najbardziej ekskluzywną kolekcję Da Vinci. Za pół ceny nabędziemy też ozdobne apaszki dla Pań i klasyczne parasole dla Panów.

Na świątecznym kiermaszu WITTCHEN można ubrać się od stóp do głów. Słynące z nieocenionej wygody buty WITTCHEN będą do nabycia z 50% rabatem. Paniom na pewno spodoba się szeroki wybór skórzanych pasków i rękawiczek za 99zł. Na wyprzedaży nie może zabraknąć damskich torebek. Nawet 70% rabatu uzyskamy na sezonowe kolekcje torebek z linii Elegance i Young.

WITTCHEN zaprasza na kiermasz od czwartku 1 grudnia do niedzieli 4 grudnia.

Comments are closed.