Miodek Hair House zaprasza na prezentację odżywczego olejku Mythic Oil. Klif Warszawa

Już w czasach starożytnych olejki roślinne stosowane były do pielęgnacji ciała i włosów. Ceniono je ze względu na ich aromatyczne i lecznicze właściwości. Olejki te miały zastosowanie podczas rytuałów pielęgnacyjnych w starożytnym Egipcie, Grecji oraz w krajach arabskich i azjatyckich. Egipcjanie jako pierwsi posiedli wiedzę na temat sposobu ekstrakcji szlachetnych esencji z roślin oraz stosowania ich w celu nawilżania, ukojenia czy wygładzania skóry. Nawet kapłani egipscy odkryli prawdziwą moc tych substancji. Wierzyli, że niektóre esencje mają boską moc i zapewniają nadprzyrodzone siły.

W czasach starożytnych olejki egipskie były niezmiernie doceniane, przypisywano im również aurę przedmiotów mitycznych, egzotycznych i pięknych dla zmysłów. W Grecji szlachetne olejki stosowane były powszechnie w celach pielęgnacyjnych. Od wieków kobiety z krajów arabskich i azjatyckich stosują olejki podczas rytuałów pielęgnacyjnych. Połączenie olejków pozwala im uzyskać wyjątkową mieszankę, by zapewnić włosom działanie odżywcze oraz piękny wygląd.
Olejki to składniki o odżywczym i ochronnym działaniu, bogate w lipidy i witaminy. Odżywiają, zmiękczają i tworzą ochronną powłokę na powierzchni skóry, by pomóc utrzymać zawartą w niej wodę.

Mythic Oil – unikalny olejek odżywczy, inspirowany orientalnymi rytuałami pielęgnacyjnymi, który dyscyplinuje i rozświetla każdy rodzaj włosów, nawet włosy cienkie. Mythic Oil to uniwersalny olejek upiększający, który dostosowuje się do każdego rodzaju włosów. Ta wyjątkowa formuła wzbogacona została w olejek z awokado i pestek winogron. Ten produkt o wszechstronnym zastosowaniu dyscyplinuje włosy i nadaje im blask. Inspiracją do stworzenia olejku jest wyjątkowa
magia orientalna, która czyni go kosmetykiem budzącym pożądanie.

Miodek Hair House zaprasza na prezentację odżywczego olejku MYTHIC OIL.

2 – 4 grudnia 2011 oraz
9 – 11 grudnia 2011

Olejek w super cenie – rabat -20%.

Zapraszamy!

Comments are closed.