Kakadu Rozdaje Pralki | Park Handlowy Targówek

20 klientów sklepów zoologicznych Kakadu otrzyma pralki Beko z funkcją Pupil.
Od 4 maja do końca czerwca 2010 roku trwa wspólna akcja firmy Beko i Kakadu. Obie firmy będą nagradzać swoich klientów za lojalność. 20 klientów sklepu zoologicznego Kakadu otrzyma pralki Beko z funkcją usuwania sierści Pupil, natomiast klienci producenta sprzętu AGD – firmy Beko, otrzymają bony na zakupy z sieci sklepów Kakadu o wartości 50 zł. każdy.

Co należy zrobić aby otrzymać jedną z pralek? Wystarczy robić zakupy w sieci sklepów Kakadu, zbierać paragony i do 30 czerwca przesłać je do siedziby firmy Kakadu. 20 osób z najwyższą łączną kwotą na paragonach otrzyma pralki Beko w funkcją Pupil. Pralki będą wyeksponowane w niektórych z naszych sklepów.

Co należy zrobić, aby odebrać bon zakupowy o wartości 50 zł? W czasie trwania akcji promocyjnej należy dokonać zakupu jednej z sześciu modeli pralek Beko z funkcją Pupil, wypełnić ankietę i dołączyć do niej kopię dowodu zakupu, a następnie wysłać ją na adres organizatora. Każda z pierwszych 300 osób otrzyma bon zakupowy.

Akcja będzie komunikowana w salonach sprzedaży sprzętu AGD oraz w sklepach Kakadu, w kampanii internetowej oraz poprzez materiały POS, newslettery branżowe, reklamy prasowe i kampanie PR. Promocja została przygotowana przez obie firmy we własnym zakresie.
Szczegółowe informacje o nowej akcji znajdą się na specjalnie w tym celu utworzonej stronie internetowej www.konkurs-pupil.pl oraz na stronach partnerów www.kakadu.pl i www.beko.com.pl

Comments are closed.