Charles Vögele w Woli Park!

Szwajcarska grupa tekstylna Charles Vögele 11 marca otworzy swój pierwszy sklep w stolicy. Zajmie on przestrzeń Centrum Handlowego Wola Park. Z tej okazji od czwartku do niedzieli będzie można skorzystać z kilku promocji.

Już 10 marca wszyscy zainteresowani ofertą marki znajdą w Gazecie Wyborczej kupony promocyjne o wartości 50 zł. Bony będzie można zrealizować od 11.03 do 14.03. To nie wszystko. Przez cztery dni Charles Vögele poprowadzi loterię, której finał zaplanowano na niedzielę, 14 marca. Do zdobycia są 3 talony na ubrania i akcesoria o wartości 5000 zł każdy.

Czym charakteryzuje się styl szwajcarskiej marki? W ofercie Charles Vögele znajdziemy casualowe ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, wspierane szeroką gamą akcesoriów. Wszystko utrzymane jest w klimatach casual, a kolekcję podzielono na linie Casablanca, Biaggini, Kingfield, Grandiosa, Beauty. W sklepie czekać będzie na warszawskich klientów najnowsza kolekcja wiosenno-letnia na sezon 2010, którą dziś pokazujemy w galerii. Poniżej możecie obejrzeć film z backstage’u sesji.

Comments are closed.