Broszka w prezencie od Clarks ! Targówek

30 listopada w CH Targówek w Warszawie zostanie otwarty nowy salon największej brytyjskiej marki obuwniczej Clarks. Otwarciu będzie towarzyszyć wyjątkowa i modna promocja.

Pierwszych 25 klientek Clarks w CH Targówek, które w dniu otwarcia dokona zakupów za kwotę min. 400 zł, otrzyma w prezencie oryginalną broszkę, przygotowaną specjalnie dla marki Clarks, przez znaną projektantkę biżuterii – Karinę Królak.

Ponadto klienci, którzy od 30 listopada do  4 grudnia odwiedzą sklep Clarks z wydrukowanym ze strony www.clarks.pl voucherem-zaproszeniem otrzymają specjalną zniżkę  – 20% na zakup modeli z najnowszej kolekcji Clarks.

Salon Clarks na Targówku jest szóstym, ale pierwszym umeblowanym wg nowego konceptu C7 salonem w Warszawie. Dzięki energetycznej kolorystyce oraz ociepleniu wnętrza naturalnymi elementami salon zyskuje ciekawy i inspirujący wygląd.

W asortymencie dostępna będzie m.in. kolekcja świąteczno-noworoczna. Eleganckie wzory, wytworne zdobienia, pięknie wyprofilowane obcasy sprawiają, że ta kolekcja to esencja kobiecego piękna i powrót do pełnej elegancji lat 50’ i 60’.

 

Comments are closed.