Panorama

Wszystko o CH Panorama

Centrum Handlowe PANORAMA zostało otwarte w 1993 r. jako pierwsze miejsce tego typu w Polsce i w Warszawie. Panorama położona jest u zbiegu dwóch potężnych arterii komunikacyjnych Al. W. Witosa i ul. Czerniakowskiej, w południowej części miasta, przy obiekcie znajduje się Trasa Siekierkowska, która umożliwia szybkie bezkolizyjne połączenie z północną oraz ... pokaż cały opis ↓

 

Centrum Handlowe PANORAMA zostało otwarte w 1993 r. jako pierwsze miejsce tego typu w Polsce i w Warszawie.

Panorama położona jest u zbiegu dwóch potężnych arterii komunikacyjnych Al. W. Witosa i ul. Czerniakowskiej, w południowej części miasta, przy obiekcie znajduje się Trasa Siekierkowska, która umożliwia szybkie bezkolizyjne połączenie z północną oraz wschodnią stroną Warszawy. Nasze Centrum Handlowe jest jedynym ekskluzywnym tego typu obiektem na Mokotowie. Dogodnym miejscem zakupów dla Klientów zamieszkujących pobliskie dzielnice: Wilanów, Sadyba, Ursynów, Konstancin, Zalesie. Profesjonalna idyskretna 24 godzinna, ochrona zapewnia wszystkim Klientom całkowite bezpieczeństwo podczas odwiedzin PANORAMY.

Staramy się aby wśród licznie powstających domów handlowych C.H. PANORAMA wyróżniało się ekskluzywnym poziomem oferowanych artykułów oraz wyjątkową atmosferą na, którą składa się m.in. eleganckie wnętrze, zaprojektowane z najwyższą starannością.
PANORAMA nie służy masowym zakupom. To miejsce, gdzie każdy Klient jest gościem specjalnym, to nie tylko miejsce udanych zakupów, ale także doskonała propozycja dla Klientów, którzy szczególnie cenią sobie komfort, bezpieczeństwo i spokojną atmosferę.

Na 27 tys. m2 powierzchni na trzech poziomach, mieści się ponad 90 salonów sklepowych, salony samochodowe, sklepy perfumeryjne, konfekcyjne, obuwnicze, dekoratorskie, centrum odnowy biologicznej, galerie sztuki antycznej oraz współczesnej, salony piękności, wyposażenie wnętrz i artykuły gospodarstwa domowego, biura prestiżowych firm farmaceutycznych NOVARTIS Poland, POLSKI LEK S.A., Bank PEKAO SA, firmy Ubezpieczeniowe PZU SA, TUiR WARTA S.A., delikatesy, restauracje i kawiarenka.

Budynek posiada pięć odrębnych wejść, specjalny podjazd dla osób niepełnosprawnych, windy i schody ruchome. Dysponujemy własnym parkingiem z ponad 300 miejscami postojowymi.

zwiń opis ↑

Aktualności i Wydarzenia w CH Panorama

Pracownicy Rossmanna na Łamach Kalendarza

rossmann-kalendarz
Rossmann już po raz piąty przygotował kalendarz ze swoimi pracownikami. W każdym miesiącu pojawia się jedna osoba związana z drogerią. W tym roku kalendarz nawiązuje do kampanii „pragnienia i potrzeby”. Przedstawia poszczególne działy ...

Prestiżowa nagroda dla Henri Lloyd

henri-lloyd-witryna
Henri Lloyd Polska Sp. z o. o. otrzymał prestiżowy tytuł Solidny Pracodawca Ziemi Kujawsko-Pomorskiej 2013. Nagroda ta jest zwieńczeniem 20 lat istnienia firmy na krajowym rynku. Solidny Pracodawca Roku wyłaniany jest w naszym kraju ...

Rabaty w salonach Henri Lloyd

henri-lloyd-rabat
Od piątku w sklepach Henri Lloyd można kupować taniej. Cała kolekcja jesień-zima 2013 została przeceniona o 30%. Oferta promocyjna dostępna we wszystkich punktach handlowych oraz sklepie internetowym od 13 grudnia.
Więcej aktualności →
Panorama