King Cross Praga

Wszystko o King Cross Praga

Centrum Handlowe King Cross Praga zostało otwarte w 1996 roku na Pradze Południe przy ul. Jubilerskiej 1/3 jako pierwsze centrum prawobrzeżnej Warszawy i jedno z pierwszych w stolicy.  Położone jest w bezpośredniej bliskości ważnego węzła komunikacyjnego prowadzącego z centrum miasta w kierunku Lublin, Terespol, a także okolicznych miejscowości i dzielnic, ... pokaż cały opis ↓

 

Centrum Handlowe King Cross Praga zostało otwarte w 1996 roku na Pradze Południe przy ul. Jubilerskiej 1/3 jako pierwsze centrum prawobrzeżnej Warszawy i jedno z pierwszych w stolicy.  Położone jest w bezpośredniej bliskości ważnego węzła komunikacyjnego prowadzącego z centrum miasta w kierunku Lublin, Terespol, a także okolicznych miejscowości i dzielnic, tj. Sulejówka, Międzylesia, Wawra, Rembertowa, czy Anina.

W latach 1999-2000 centrum przeszło rozbudowę, co spowodowało zwiększenie rozmiaru galerii handlowej.  W wyniku rozbudowy powstała galeria zewnętrzna, której sklepy dodatkowo poszerzyły ofertę King Cross Praga. Obecnie powierzchnia całego centrum wynosi ok. 27 tys. m2., z czego znaczna część zajmuje hipermarket Real.

Do dyspozycji Klientów King Cross Praga oddaje 70 punktów usługowo-handlowych, dzięki którym możliwe staje się załatwienie wszystkich potrzeb codziennego życia w jednym miejscu – w King Cross Praga. Szeroka oferta handlowa znanych marek, bogaty wachlarz usług bankowych, pocztowo-finansowych, pralnia, szewc, poprawki krawieckie – te i wiele innych rozwiązań znajdą Państwo w pasażu handlowym.

zwiń opis ↑

Aktualności i Wydarzenia w King Cross Praga

Zniżka na buty w salonach Wojas

wojas-sale-70
Wielka wyprzedaż w sklepach marki Wojas już trwa. Teraz wybrane produkty z asortymentu sklepów dostępne są z rabatem do -70%. Oferta dostępna od 17 stycznia we wszystkich punktach handlowych oraz w sklepie internetowych.

Breloczki w prezencie od Yves Rocher

yves-rocher-breloczek-prezent
W mikołajkowym tygodniu marka Yves Rocher rozdaje prezenty. Przy zakupie powyżej 14,90 zł. każdy klient otrzyma świąteczne breloczki-misie. Oferta promocyjna dostępna we wszystkich punktach handlowych od 2 do 8 grudnia.

Rabaty w sklepach Wojas

wojas-rabat-30
Jesienna promocja w salonach firmowych Wojas. Tylko teraz, przy zakupie butów lub galanterii skórzanej, druga, tańsza rzecz będzie objęta 30 % rabatem. Zniżka dotyczy asortymentu nieprzecenionego, nie łączy się z innymi promocjami i nie ...
Więcej aktualności →
King_cross