Szaleństwo Zimowych Wyprzedaży w Złotych Tarasach

W Złotych Tarasach do 13 lutego trwać będą zimowe wyprzedaże. Upusty cenowe obejmują kolekcje z sezonu jesienno-zimowego. Atrakcyjne rabaty w wysokości nawet do 70% początkowej ceny to okazja do nabycia markowych ubrań oraz akcesoriów za znacznie niższą kwotę.

Wiele propozycji znajdą dla siebie miłośnicy markowej i modnej odzieży. Salon H&K przygotował dla klientów rabaty sięgające 70%, dzięki czemu ubrania tej popularnej marki można nabyć za niewielkie pieniądze! Równie korzystne zniżki cenowe oferują salony Van Graaf, w którym ubrania takich światowych marek jak: Tommy Hilfiger, Diesel, Espirit czy Bugatti można nabyć o 30% taniej. Markowe ubrania i dodatki tańsze o 30-50% znajdują się też w ofercie popularnych sklepów, jak chociażby: Mango, Benetton, Simple, Zara, New Look, Mohito, Pawo czy Willsoor.
Ofertą wyprzedażową objęta jest też galanteria skórzana oraz buty. Korzystnymi rabatami kuszą salony Wittchen i Puccini, w których skórzane i eleganckie torby lub portfele są przecenione o ok. 30%, natomiast skórzane buty marek Guidi oraz Tuzzi z zimowej kolekcji są tańsze o 50%.
Dodatki idealnie pasujące do karnawałowych stylizacji, w tym markowa biżuteria, są do nabycia w wybranych salonach jubilerskich w Złotych Tarasach. Dyrberg/Kern kusi cenami niższymi o 30%. Rabatem cenowym objęte są produkty z całej kolekcji jesienno-zimowej. Jeszcze wyższe upusty cenowe, sięgające do 40%, oferuje salon YES. Jest to więc doskonała okazja, aby nabyć ponadczasową biżuterię w atrakcyjnych cenach.
Comments are closed.